Metal World narzędzia do drewna

Katalogi firmy Metal World

Jako dystrybutor narzędzi do drewna firmy METAL WORLD przedstawiamy Wam pokrótce ofertę tej znanej i cenionej marki.  Firma Metal World jest producentem narzędzi do obróbki drewna oraz materiałów drewnopochodnych, jej – a więc i nasza oferta skierowana jest producentów mebli i parkietów oraz zakładów stolarskich. Wśród szerokiej gamy produktów znajdziecie zarówno te dedykowane kameralnym pracowniom, gdzie używa się podstawowych obrabiarek stolarskich jak i doskonale sprawdzające się w przypadku linii produkcyjnych. W katalogach dostępne są m.in. frezy trzpieniowe i nasadzane, piły i podcinaki, frezy spiralne, wiertła, głowice oraz uchwyty do wiertarek i centrów CNC. Poza narzędziami znajdującymi się w katalogu możecie zgłosić własny projekt- wówczas otrzymacie produkt METAL WORLD wykonany na zamówienie.

Narzędzia diamentowe

Katalog PDF

Frezy nasadzane proste i profilowe

Katalog PDF

Głowice do drewna proste i profilowe

Katalog PDF

Frezy trzpieniowe do obróbki drewna

Katalog PDF

Wiertła do drewna i płyty meblowej

Katalog PDF

Uchwyty do wiertarek, frezarek górno wrzecionowych i maszyn CNC

Katalog PDF

Nożyki i akcesoria do narzędzi do drewna

Katalog PDF
Klein narzędzia do drewna

Katalogi firmy KLEIN

Frezy KLEIN, produkt popularnej włoskiej firmy, jednego z wiodących producentów frezów trzpieniowych. Warto docenić ich uniwersalne zastosowanie, mogą być używane tak samo w prostych maszynach stolarskich (frezarkach ręcznych) jak i elektronarzędziach jak i CNC. Sprawdzają się przy obróbce drewna oraz materiałów drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF i innych). Takie frezy ułatwią Ci pracę na każdym etapie obróbki- od frezowania wstępnego aż po wykończenie. Są one dostępne w Werski DIA oraz z wysokiej jakości węglika spiekanego. My polecamy frezy diamentowe. Przetestowaliśmy. Wyróżnia je dłuższa żywotność i nie są podatne na wykruszenia i choć teoretycznie twardość ostrza diamentowego powoduje to, że narzędzie może szybciej się stępić (większy kąt ostrza) ich specyficzna budowa niweluje ten mankament.

Katalog frezów trzpieniowych

Katalog PDF

Frezy trzpieniowe proste i profilowe cz. 1

Katalog PDF

Frezy trzpieniowe proste i profilowe cz. 2

Katalog PDF

Frezy trzpieniowe proste i profilowe do konglomeratów np. CORIAN

Katalog PDF

Suwmiarki i projektory 2014

Katalog PDF

Frezy i piły katalog mały cz. 1

Katalog PDF

Frezy i piły katalog mały cz. 2

Katalog PDF

Katalogi firmy STARK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras sit amet nulla convallis, euismod tellus ac, sollicitudin libero. Aenean volutpat, augue in suscipit bibendum, ex metus maximus nisi, et eleifend ante orci non turpis.

Głowice stolarskie i dla przemysłu Yukon Line

Katalog PDF

Najwyższa jakość narzędzi

Najlepsze narzędzia do obróbki drewna renomowanych producentów.

ZAMÓW NARZĘDZIA

Kontakt

  • ul. Okunin 138A,

  • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

  • +48 22 21 31 775

  • poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

  • Piotr

  • +48 509 408 817

  • Tadeusz

  • +48 513 121 308

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z informacyjnym obowiązkiem i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SEMPER A70 w celu przesłania oferty na zapytanie. Polityka prywatności (pole obowiązkowe)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SEMPER A70 w celu przesyłania materiałów handlowych na mój adres e-mail podany w formularzu. (pole nieobowiązkowe). Informujemy, iż zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie przez wysłanie do nas informacji na nasz adres e-mail z adresu, którego zgoda dotyczy.