Metal World narzędzia do drewna

Katalogi firmy Metal World

Jako dystrybutor narzędzi do drewna firmy METAL WORLD przedstawiamy Wam pokrótce ofertę tej znanej i cenionej marki.  Firma Metal World jest producentem narzędzi do obróbki drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Oferta producenta a więc i nasza skierowana jest producentów mebli i parkietów oraz zakładów stolarskich.

Wśród szerokiej gamy produktów znajdziecie zarówno te dedykowane kameralnym pracowniom, gdzie używa się podstawowych obrabiarek stolarskich jak i doskonale sprawdzające się w przypadku linii produkcyjnych. W katalogach dostępne są m.in. frezy trzpieniowe i nasadzane, piły i podcinaki, frezy spiralne, wiertła, głowice oraz uchwyty do wiertarek i centrów CNC.

Poza narzędziami znajdującymi się w katalogu możecie zamówić narzędzie wg Waszego projektu – wówczas otrzymacie produkt METAL WORLD wykonany na zamówienie.

Frezy DIA ikona
Katalog PDF
Frezy profilowe ikona
Katalog PDF
Głowice do drewna
Katalog PDF
Frezy trzpieniowe do drewna
Katalog PDF
Wiertła do drewna Metal World
Katalog PDF
Uchwyty redukcje oprawki do CNC
Katalog PDF
Głowice proste ikona
Katalog PDF
Klein narzędzia do drewna

Katalogi firmy KLEIN

Frezy KLEIN, produkt popularnej włoskiej firmy, jednego z wiodących producentów frezów trzpieniowych. Warto docenić ich uniwersalne zastosowanie, mogą być używane tak samo w prostych maszynach stolarskich (frezarkach ręcznych) jak i elektronarzędziach jak i CNC. Sprawdzają się przy obróbce drewna oraz materiałów drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF i innych).

Takie frezy ułatwią Ci pracę na każdym etapie obróbki – od frezowania wstępnego aż po wykończenie. Są one dostępne w wersji DIA oraz z wysokiej jakości węglika spiekanego. My polecamy frezy diamentowe. Przetestowaliśmy. Wyróżnia je dłuższa żywotność i nie są podatne na wykruszenia i choć teoretycznie twardość ostrza diamentowego powoduje to, że narzędzie może szybciej się stępić (większy kąt ostrza) ich specyficzna budowa niweluje ten mankament.

Frezy trzpieniowe 6mm 8mm
Katalog PDF
Frezy trzpieniowe 10mm 12mm
Katalog PDF