Narzędzia diamentowe do drewna, płyty wiórowej, MDF itp

Katalogi firmy Metal World

Jako dystrybutor narzędzi do drewna firmy METAL WORLD przedstawiamy Wam pokrótce ofertę tej znanej i cenionej marki.  Firma Metal World jest producentem narzędzi do obróbki drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Oferta producenta a więc i nasza skierowana jest producentów mebli i parkietów oraz zakładów stolarskich.

Wśród szerokiej gamy produktów znajdziecie zarówno te dedykowane kameralnym pracowniom, gdzie używa się podstawowych obrabiarek stolarskich jak i doskonale sprawdzające się w przypadku linii produkcyjnych. W katalogach dostępne są m.in. frezy trzpieniowe i nasadzane, piły i podcinaki, frezy spiralne, wiertła, głowice oraz uchwyty do wiertarek i centrów CNC.

Poza narzędziami znajdującymi się w katalogu możecie zamówić narzędzie wg Waszego projektu – wówczas otrzymacie produkt METAL WORLD wykonany na zamówienie.

Klein narzędzia do drewna

Katalogi firmy KLEIN

Frezy KLEIN, produkt popularnej włoskiej firmy, jednego z wiodących producentów frezów trzpieniowych. Warto docenić ich uniwersalne zastosowanie, mogą być używane tak samo w prostych maszynach stolarskich (frezarkach ręcznych) jak i elektronarzędziach jak i CNC. Sprawdzają się przy obróbce drewna oraz materiałów drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF i innych).

Takie frezy ułatwią Ci pracę na każdym etapie obróbki – od frezowania wstępnego aż po wykończenie. Są one dostępne w wersji DIA oraz z wysokiej jakości węglika spiekanego. My polecamy frezy diamentowe. Przetestowaliśmy. Wyróżnia je dłuższa żywotność i nie są podatne na wykruszenia i choć teoretycznie twardość ostrza diamentowego powoduje to, że narzędzie może szybciej się stępić (większy kąt ostrza) ich specyficzna budowa niweluje ten mankament.

Najwyższa jakość narzędzi

Najlepsze narzędzia do obróbki drewna renomowanych producentów.

Kontakt

 • ul. Okunin 138A,

 • 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

 • +48 22 21 31 775

 • poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

 • Piotr

 • +48 509 408 817

 • Tadeusz

 • +48 513 121 308

  Potwierdzam, że zapoznałem/am się z informacyjnym obowiązkiem i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SEMPER A70 w celu przesłania oferty na zapytanie. Polityka prywatności (pole obowiązkowe)
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SEMPER A70 w celu przesyłania materiałów handlowych na mój adres e-mail podany w formularzu. (pole nieobowiązkowe). Informujemy, iż zgoda może zostać cofnięta w każdym momencie przez wysłanie do nas informacji na nasz adres e-mail z adresu, którego zgoda dotyczy.