ul. Okunin 138A, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki+48 22 21 31 775biuro@a70.pl

Diamentowe głowice T070D do okleiniarek

Post 1 of 36
Diamentowe głowice T070D do okleiniarek

Oklejanie płyt wiórowych wąskich krawędzi nie może się odbywać bez wstępnego frezowania. Tą operację stosuje się aby zlikwidować ewentualne wykruszenia laminatu , melaminy lub folii, które powstają po cięciu na pilarce tarczowej/panelowej lub podczas transportu wewnętrznego.

Diamentowe frezy do okleiniarki

Obróbkę tą przeprowadza się za pomocą frezów lub głowic zainstalowanych w okleiniarce na pierwszych wrzecionach maszyny. Do tej pory używane były głowice na wymienne nożyki HM ale ze względu na krótką pracę szczególnie w płycie wiórowej laminowanej popularne są frezy z ostrzami diamentowymi.

Firma Metal World wprowadziła na rynek głowicę z wymiennymi ostrzami diamentowymi. Głowica ta w kilkunastu wariantach pasuje do wszystkich popularnych producentów maszyn na rynku: HOMAG, BRANDT, IMA, FELDER, OTT, SCM, CEHISA, BIESSE, HOLZHER i inne.

Dostępne są wymiary średnicy od 80 mm do 200 mm i wysokości robocze 34 mm; 45 mm; 54 mm i 65 mm. To co wyróżnia produkt Metal World od konkurencji to że wysokość płytki diamentowej wynosi 4 mm lub 5 mm w zależności od wersji; u konkurencji jest to ok. 1,8-2 mm. Jest to ważny parametr na który należy zwrócić przed zakupem narzędzia. Budowa nożyków diamentowych firmy Metal World jest taka, że umożliwia ostrzenie aż do skończenia diamentu; u konkurencji nie do końca jest to możliwe.

 

ulotka z głowicami diamentowymi do okleiniarek

 

, ,

Menu